Život není vždycky jednoduchý a možná i vy máte nějaké trápení nebo problém, se kterým si nevíte rady, a nemáte zatím odvahu se s ním osobně na někoho obrátit. Právě proto je tu pro vás tato elektronická schránka důvěry, která je pomyslnou online verzí schránky důvěry, kterou lze nalézt ve vestibulu školy.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Do schránky důvěry můžete napsat vzkaz nebo krátký popis svého trápení, o kterém se zatím bojíte nebo stydíte mluvit osobně, případně nemáte nikoho, komu se s ním můžete svěřit. To není žádná slabost ani ostuda, protože se to může stát každému z nás. Někdy ať děláme, co děláme, dostáváme se do situace, se kterou si nevíme rady. Nebo se může stát, že člověk šlápne „vedle“, provede nějakou věc, které hned vzápětí začne litovat, případně se stane svědkem situace, kdy provede nějakou hloupost někdo jiný.

Ke vzkazům v obou typech schránky důvěry mám přístup ředitel školy a členové školního poradenského pracoviště a mohu vás potom kontaktovat či vyhledat. Rádi si s vámi o všem popovídáme a společně se pokusíme najít řešení.

Věříme, že najdete odvahu nám o svých potížích napsat nebo se na nás obrátit osobně.

Jak se říkává – jediný problém, který se nedá vyřešit je ten, o kterém nikdo neví.