1. listopadu se uskuteční Halloween na Zelené. Vzhledem k podzimním prázdninám a z organizačních důvodů (pronájem haly) oslavíme Halloween o den později – ale bude to stát za to! 

Od 16:00 bude na hale v 1. patře připravena halloweenská diskotéka – o hudbu se budou starat žáci 9.B Marek Zahumenský a Pavel Bartůněk. Dále budete mít možnost vyfotit se ve strašidelném fotokoutku, na jehož přípravě se podíleli i pan školník Josef Peňáz a paní učitelka Petra Kubjatková, a své fotky pak můžete sdílet se speciálním hashtagem #HWzelena. Čeká na vás i cocktail bar a stánek s občerstvením (včetně populárních nachos, které slavily na orientálním bazaarku velký úspěch), kde vás budou obsluhovat Markéta Mrázová a Jakub Vaněk ze 4.B a Sofie Stoklasová a Jiří Vodička z 9.B. 

Kostým je samozřejmostí, a také podmínkou účasti v soutěži o nejlepší kostým. Od 16:30 proběhne promenáda masek, kdy vybereme tu nejlepší. Dále připomínáme, že každý učitel, který se na party dostaví v kostýmu, obdrží welcome drink zdarma! 

Bavit se budeme do 18:00.