ZAPOJ SE DO PONOŽKOVÉ VÝZVY, KTERÁ OSLAVUJE LIDSKOU JEDINEČNOST.

Krásný den, milá paní zástupkyně Burová, srdečně Vám děkujeme za celou organizaci sbírky ve školním roce 2019/2020.

V příloze posíláme děkovný certifikát, prosím, předejte naše poděkování vašim šikovným dětem, rodičům a všem zaměstnancům, kteří se do sbírky zapojili a kteří si poděkování opravdu zaslouží. Jejich pomoc je pro "naše" děti nenahraditelná. Potěšilo by nás, kdybyste si s dětmi našli chvíli času a podívali se na sestřih Zábavného odpoledne ze dne 23.9.2019 - zahájení Srdíčkových dnů   https://www.youtube.com/watch?v=WxO1_ruGYEU&feature=youtu.be

7795 Kč díky Vám putuje do ZOO Ostrava, která je použije právě na chov krajty zelené. Podařilo se  vybrat 7795 Kč a tak bude u terária krajty umístěna tabulka s názvem naší školy jakožto adoptivního rodiče krajty. Děkujeme všem dětem za podporu!!!

V loňském roce jsme v rámci projektu Zelená fandí Baníku navštívili hráče před Vánocemi a na stadionu před šatnami jsme jim vyzdobili vánoční stromeček. I letos se chystáme na předvánoční návštěvu, tentokrát kromě stromečku i s dárky. Rádi bychom letos Baníku nadělili něco originálního, a s tím nám můžete pomoci právě vy.

Asi nikdo z vás si už nepamatuje dobu, kdy naše škola adoptovala v ZOO zvíře. Byl jím velbloud, který posléze bohužel uhynul. V letošním školním roce jsme se proto rozhodli, že si znovu adoptujeme zvíře v ZOO Ostrava a přispějeme na jeho chov.